חמישה רעיונות שישפרו כל צילום שיווקי

IMG_0082 (Large).jpg

לאיש אין ספק לגבי הקשר בין דרך הצגת המוצר לבין ההצלחה המסחרית שלו. עכשיו, כשרוב האנשים כבר התנסו ברכישת מוצרים שונים דרך האינטרנט, כבר ברור שצילום מקצועי עושה את כל ההבדל.

 

בעזרת נתנאלה בחרנו כמה בנות שמשתתפות איתנו ביריד הגדול "עיר החלומות" ועזרנו להן בצילום המוצרים לקראת היריד הקרוב. למען ההשוואה ביקשנו גם את התמונות שצולמו על ידן.

הנה התוצאות, וגם חמישה טיפים לצילום עצמאי!

רקע לבן?

רצוי להקדיש מחשבה וקצת זמן לרקע של האובייקט לפני שמתחילים לצלם. הרקע לא חייב להיות לבן, אלא נקי מפריטים לא הכרחיים (ידיים של עוזר הצלם, מעיל, כוס קפה ששתינו לפני הצילום וכו`). נכון שיש מוצרים שמאד מתאים להם לבן קלאסי אבל יש גם כאלה שמעט אווירה משנה את כל התוצאה.

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

 חדות

התמקדו בפרטים הנכונים של האובייקט. תמיד צלמו מספר תמונות כדי שתוכלו לבחור את הפריים הכי חד.

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

לפני:

אחרי:

 מידות

אנשים רבים מדלגים על קריאת הפירוט הטכני של מוצרים ורק מסתכלים על התמונה. אם הגודל של הפריט שאתם מצלמים עלול להיות מבלבל, אפשר להוסיף לתמונה משהו מוכר שיכניס פרספקטיבה. אז נכון שאמרנו שרצוי שהרקע יהיה נקי מפריטים מיותרים, אבל לפעמים ידיים שמחזיקות את המוצר שלכם, או כוס קפה במקומות הנכונים, יכולים רק לתרום. (אבל אולי לא קופסת גפרורים או סרגל...)

פרטים קטנים

יש דברים שקסמם בפרטים הקטנים, הקפידו להראות גם אותם ולא רק את המוצר במלואו. לפעמים רמז על האובייקט מגרה הרבה יותר מאשר הפריט השלם. השתדלו להציג מספר תמונות עם כמה שיותר פרטים.

תאורה

כאשר אין ציוד מקצועי אחד האתגרים הוא איך לצלם בבית ומתי בכלל לעשות את זה. לפי דעתינו, האור הכי טוב הוא אור השמש, לכן כמעט תמיד מומלץ לצאת מהבית ולהשתמש בתאורה טבעית. לא חייבים ללכת רחוק, אפשר גם לצאת למרפסת או לפתוח חלון. רק זיכרו להקפיד על הצללות ולצלם מוקדם בבוקר או לקראת השקיעה.

כמובן שיש עוד הרבה דברים שמשפיעים על הצילום, אלו היו רק כמה נקודות שיכולות לשפר את התוצאה.

בהצלחה!

וכמובן אם בא לכם להיעזר בנו - אנחנו לשירותכם. פנו אלינו עוד היום במייל או בטלפון.

 

הדברים המדהימים שראיתם של : 

ענבר חיימן  "BUBA"

שני רייזר  "Irregular Trend"

לילך עמנואל  "עמנואלה. בד ביד הדמיון"