אז מה זה מסיבת נושא

לאחרונה נהיה מאוד אופנתי לארגן מסיבות נושא אחת כזאת כבר ראיתם אצלנו. החלטנו להרחיב קצת בנושא.

אז איך מארגנים מסיבה כזו ומה נדרש?

כמובן שמתחילים מהנושא. כשאין רעיון למשהו ספציפי מחליטים על קשת הצבעים שנרצה להשתמש בה. ברגע שיש לנו רעיון לנושא או צבע נוכל להתחיל לתכנן.

1. אורחים

תמיד נחמד שהאורחים יודעים מראש מה ההקשר של המסיבה ויכולים להכין את עצמם, כך שחשוב עוד בהזמנה לאירוע לרשום פרטים ואפילו להוסיף דוגמאות להמחשה.

2. מוזיקה

עניין לא פחות חשוב הוא הליווי המוזיקלי. בחירת המוזיקה הנכונה יכולה לשדרג את המסיבה שלכם ולהוסיף המון אווירה.

3. הזמנה

הזמנה שעוצבה במיוחד עבור המסיבה שלכם בסגנון המתאים, עושה את כל ההבדל. הכי כיף לקבל הזמנה אישית ולא רק קישור לדף האירוע :-)

4. משחקים

במידה ואתם לא מזמינים מפעיל, שווה לחשוב על כמה משחקים שגם יהיו חלק מהאירוע עצמו. תחשבו איזה משחק יכול להתאים לנושא שבחרתם ורוצו עם זה. כדאי גם להכין פרסים קטנים למשתתפי המשחקים.

5. אוכל

ושלא נשכח את האוכל... תמיד אפשר כמובן לקנות חטיפים בסופר, אבל למה לא להשקיע מחשבה ולהתאים גם את האוכל לסוג המסיבה. אם מדובר בצבעים, או סוגים שונים של מאכלים, בהתאם לנושא שבחרנו.

IMG_0282 (Large).jpg
IMG_0281 (Large).jpg
IMG_0286 (Large).jpg

6. אווירה

אם כבר טרחנו כל כך עם כל הסעיפים הקודמים, שווה גם להשקיע בקישוט החלל. דגלונים, בלונים, או קישוטי שולחן ליד האוכל, כיד הדמיון!

7. צילום

ברור שתרצו לתעד אירוע כל כך מיוחד! הכינו מראש עמדת צילום עם אביזרים שונים וצלמו. אפשר להכין רקע צבעוני כלשהו, מסגרות, שפמים או כובעים מצחיקים- הכל הולך.

תאמינו לנו, את האירוע שלכם יזכרו עוד הרבה זמן :-)

אם גם אתם רוצים מסיבה כזו,בקרו בחנות שלנו ותבחרו את הערכות המוכנות לכל  מסיבה:   SHOP

וכמובן אתם מוזמנים לבקר אותנו בדוכן 80 בעיר החלומות בסופ שבוע הקרוב.