סטודיו קסום בלב תל אביב

למרות שאנחנו גרות קרוב, אנחנו ממש לא תל אביביות. כמעט כל יום שישי אנחנו מתחילות את המסע שלנו לעיר הקסומה הזו, מצד אחד הכל נראה כל כך מוכר וכל כך קרוב, מצד שני זה מרגיש לגמרי כמו חו"ל. אנשים לא ממהרים לשום מקום, זוגות מאושרים עם כלבים יושבים בבתי קפה, אמהות עם עגלות חוצות את רוטשילד, משפחות שלמות על אופניים עושות את דרכם לשוק, ובתוך כל האווירה והקסם הזה יש מקום, שאם להודות באמת, לא היינו מוצאות בקלות, שבו נולדים דברים כך כך מיוחדים וכל כך ברוח תל אביבית.

אז הנה עוד סיפור על אומנים ישראלים שיצא לנו להכיר. מהרגע שנכנסנו ל"רדוגה" הבנו שזה מקום אחר, אין פה את "במה אפשר לעזור?" שאנחנו כך כך רגילות אליו, אבל יש פה את לולה,

הכלבה המקסימה של נטלי,

יש את ג'ול שמחייכת וצועקת "מה קורה?איזה כיף שבאתם"

ש את נטלי  שמעצבת את התכשיטים שלה על השולחן

ויש עוד אחד עמית,מאוד שקט ומאוד שקוע בעבודה שלו בקומה השניה של הסטודיו.

פעם לעמית היה פאב, כך ג'ול מתחילה את הסיפור שלה כל פעם שאנחנו מדברות על העבודה המשותפת שלהם, שם היא אירגנה מכירות למעצבים ישראלים צעירים, שם היא הכירה את נטלי וברגע שהחליטה לפתוח את הסטודיו שלה לקחה את נטלי כשותפה.

לא נשעמם אותכם בעוד פרטים כמו שנטלי שאוהבת חיות ומעצבת את התכשיטים שלה עם מוטיב מובהק של חיות בר ומחמד הייתה גרה בלונדון כמה שנים, או שעמית קיבל את ההשכלה שלו במילנו ועכשיו הוא מלמד עיצוב ומת על המדפסת התלת מימדית שלו, או שג'ול מקבלת המון השראה מאנשים שחולפים ברחוב, ממציאה לעצמה את סיפור חייהם וכילידת רוסיה אוהבת את המאכלים שלה עם המון מיונז.

אנחנו ממליצות בחום על ביקור בסטודיו הזה, לכו להנות מהעיצוב המיוחד, לחבק את לולה החמודה ולעשות שופינג באוירה תל אביבית אמיתית.

כתובת החנות: אפ''ק 3, תל אביב

_DSC7763.jpg
_DSC7832.jpg
_DSC7859.jpg