אז מה אני עושה בזמני הפנוי

אחרי שביקרתם אצל לנה, אני מזמינה אתכם לבית שלי ולגלות כמה דברים חדשים ( או שלא) עליי. אז כמו שאתם יודעים- שמי אירה ואני הגדולה מבין שתינו. אמא תמיד מספרת שמאוד רציתי אח וכשהיא חזרה עם לנה מבית חולים שאלתי למה לא בן ואז היססתי האם אתן להכניס אותה הביתה, כי מי צריך עוד בת כשיש להם אותי =)

יש דברים שבהם אני עצלנית, אחד מהם זה להוציא את הכלבים לפארק (כן, גם לי יש שנים ולהשוואה חסרה לי רק חמוסה, אבל סטס לא מוכן לזה נפשית) ולכן אנחנו כבר המון זמן שוכרים דירות עם גינה. אני מאוד אוהבת את הגינה שלנו וקיומה היא סיבה לך שכל המסיבות וימי הולדת האפשריים אנו חוגגים אצלנו בבית.

בעלת הדירה שלנו אישה מצחיקה והביאה לגינה 2 "צימרים" קטנים במתרה להשכיר אותם , מה שמיוחד בהם זה שבאחד מהם יש חשמל, ובשני שירותים - אז כל מי שירצה להשכיר יצטרך לבחור מה יותר חשוב לצרכיו

היות ואנחנו כבר ממש ותיקים בדירה האישה המקסימה הזו החליטה להביא לנו את הצימר עם חשמל לשימוש. הימים הראשונים אני ולנה ממש התלהבנו כי סוף סוף היה לנו משרד, אבל עם גודל וכמות הפרופס שיש לנו, המושג משרד השתנה למחסן.

סטס מאוד תומך בכל היצירה שלי ולכן יש לי חדר עבודה שלם, שכולו בנוי בידיים שלו ולפי הסקיצות שלי. רוב הזמן הוא ממש מבולגן כי אני יכולה להתחיל לעשות מיליון דברים במקביל וניקיון...ניקיון הוא הצד החלש אצלי ופה אני חייבת להודות לכל החברים שלנו שבאים לבקר הרבה וגורמים לי כל פעם לנקות ולסדר את מרחב העבודה שלי.

IMG_8546.jpg

מטבח הוא אחד המקומות האהובים עליי וזה הדבר הראשון אני בודקת בכניסה לבית כשאנחנו מחפשים דירה, הוא חייב להיות גדול ומואר, כי בו אני מעבירה די הרבה זמן. כמו שבטח רובכם יודע לפני כמה שנים למדתי קונדיטוריה ואפילו ניסיתי להתעסק בזה ברמה מקצועית, אבל אז הבנתי שאני נהנית מזה בכמויות קטנות. ובמקביל לזה שאני אופנה לחמים ומכינה עוגות ראווה, אני מאוד מתקשה במתכונים בסיסיים ולכן אורז, פסטה וכדומה באחריות של סטס.

אספנות כנראה זה בדם- מילדות אני זוכרת את אבא אוסף קופסאות סיגריות מחול, בולים ,גלויות, ספרים ומטבעות וגם אני חולה על כל הדברים שצוברים הכי הרבה אבק בבית.

פרות- יש לי אינספור סוגים וצבעים ומכל המדינות שביקרתי או חברים שלי ביקרו. אוהבת את כולם וזוכרת  מאיפה הגיעו אלינו הביתה.

IMG_8583.jpg

ספרים- אומנם אין לי ספריה ענקית כמו שהייתה לנו בבית של הורים, אבל עדיין לי יש ספרי ילדים מאוירים , ספרי עיצוב ואיור וכמובן המון ספרי טיולים, שברור שאפשר לראות את כל המידע ברשת, אבל ספר אמיתי זה אחר ולכן אנחנו ממשיכים לקנות אותם.

גלויות וכרטיסיות שונות- קונה בכמויות ואוספת במגירה, תמיד כיף להיזכר במקומות בהם נרכשו או נלקחו =)

ועוד משהו שאני אוהבת – זו הרגשה של חורף ולכן הרבה פעמים אני מדליקה מזגן , מתכסה בשמחה ומדמיינת את עצמי באיזה כפר קטן בהרי האלפים =)

אבל את האמת, כל זה היה מאבד את המשמעות ללא היקרים לי ביותר - בעלי האהוב סטס, שקודם כל תומך, וכמובן גם עוזר בכל מה שאני ממציאה אבל לא יודעת לממש, והאור של חיי, לין הפרפרית הקטנה שלי, שברגעים שאני מתחילה להלחץ ולהתפזר, מספיק החיוך המתוק שלה והכל נהיה ברור מבחינתי  :)

_DSC3223.jpg