עבודה משפחתית

כעסק של שתי אחיות אנחנו תמיד מתחברות לכל העסקים הקטנים שמנוהלים יל ידי משפחה אחת. יש בזה משהו אותנטי, משהו של פעם. לא מפעל גדול חסר נשמה, אלא משהו מאוד אישי וחמים.

אז לא פלא שהמפגש עם HAVIE התקיים, זה היה חייב לקרות.

את דניס וארצ'י הכרנו לפני המון זמן אבל איכשהו דרכינו נפרדו עד שבמקרה מצאנו אותם באינסטאגרם ולא סתם מצאנו אלה ממש התלהבנו מהמותג HAVIE ואחרי בדיקה מעמיקה הבנו שזה לא רק עסק ישראלי אלא מדובר בעסק של שני אחים שאנחנו מכירות.

קבענו להיפגש איתם והנה הסיפור הקצר (זוכרים? אנחנו ממש נגד ראיונות ארוכים ומלאים פרטים משעממים) שעומד מאחורי המותג המהמם .

דניס וארצ'י גרים יחד בדירה מקסימה בלב תל אביב. שניהם מעצבים גרפיים ( לא מזכיר כלום??:)), יום אחד בהיר הם מוצאים את עצמם תופרים תיק לאופניים, כל זה תוך כדי תהליך למידה עצמית והנה התוצאה המושלמת.

הם ממשיכים להתעניין בזה עוד ועוד וכבר אחרי זמן מה הבית מתמלא בציוד מקצועי וקו המותג מתחיל להיות ברור. זה לא רק תיקים, זו תרבות ומוזיקה, מקומות ולבוש, זהו עולם בפני עצמו, מלא קווים ישרים, קצת גס אך עדיין מושך את העין.

הבית שלהם מלא בפריטים קטנים ומגוונים ובכל זאת מאוד מינימליסטי.

_DSC1374.jpg

תוך כדי מיליון השאלות ששאלנו הבנים פינקו אותנו בתא צמחים ונתנו להתנסות בהכנת צמידי עור, מה שגרם להרבה התלהבות מצידינו כי היינו צריכות ללבוש את סינרי העבודה המגניבים.

וכמה פרטים לגבי החומרים: חבר'ה משתמשים בעור ובקנבס, את הצביעה מבצעים לבד בשיטות שונות, מה שמביא תוצאות מגוונות בכל פעם. את התפירה הם גם עושים לבד, בעזרתה של ג'סיקה החמודה שהחליפה את מוניקה העייפה שהרוויחה את מנוחתה בכבוד ובעמל רב (כך הם קוראים למכונות התפירה שלהם שמותאמות לעבודה עם עור).

_DSC1144.jpg

יצאנו משם מלאות השראה וסיפוק. כיף לראות אנשים שהולכים עם התשוקה שלהם, כיף לראות משפחות עובדות יחד, כיף שכזה כישרון יש לנו בארץ.

אז רצינו להציע לכם להתרשם מהאתר

וכמובן להינות מאינסטאגרם המשגע שלהם