טיול משפחתי באילת

איך הזמן טס, נדמה שרק לפני כמה שבועות סיפרנו על נסיעה שלנו לצפון  ומסתבר שזה היה בשנה שעברה:) והנה הנופש המשפחתי הראשון של השנה החדשה.

חברים שבאים לבקר מחו"ל זו סיבה מצויינת להכיר מקומות חדשים או לחזור לאלה שלא היית בהם המון זמן. החלטנו לשלב- לאילת אנחנו כמעט לא מגיעות ואת אזור העיר הדרומית הזו בכלל לא יצא לנו להכיר. אז אילת אמרנו…

כל האזור המתוייר של הטיילת לא מדבר אלינו ולכן הוחלט ללכת לכיוון של מקום קטן ושקט, רחוק מכל מלונות היוקרה שבאילת. מלונית "סאנסט"  ממוקמת ברחוב שקט, עם שולחנות ונדנדות, בדיוק מה שחיפשנו.

בדרך לשם אנחנו עוצרים במכתש הגדול, מתרוצצים, מצטלמים ובעיקר נהנים מהנוף המשגע. למרות הרוח, נראה שגם הקטנטנות נהנות מהטיול:)

_DSC1389-2.jpg
_DSC1495-2.jpg

העצירה הבאה במקום שלא היינו בו המוווון זמן - חוות האלפקות במצפה רמון

קוצר הזמן לא איפשר לנו להישאר שם יותר מדי אבל זה הספיק כדי להאכיל אותן קצת, לעשות סלפי וכמובן לקבל כמה יריקות:)

_DSC1596-2.jpg

את הבוקר למחרת התחלנו בלבחור בגדים לדוגמנית ולהשתתף בצערה כי היא נאלצה ללבוש מכנס קצר למרות הרוח החזקה. אבל מה לא יעשו בנות בשביל הצילומים... ולאחר כמה שעות אנו מוצאות את הדוגמנית שלנו רצה יכפה בתוך הקניון האדום ומחייכת לכל מי שעוצר ומסתכל על תהליך הצילומים. כמובן, יום הזה היה מלווה בטיול משפחתי עם שתי הדוגמניות הנוספות בתוך המנשאים שגם זכו בתמונות מגניבות.

לאחר הצהריים בילינו כמה שעות בעיר עצמה ואת הערב המשכנו כבר במלון עם בירה ומשחקי שולחן.

היום האחרון לטיול היה אמור להתחיל בפארק "תמנע" אבל אז התיירים החליטו ש- 20 מעלות צלסיוס זה לא מספיק קר וזו סיבה מצויית לכמה תמונות בתוך הים.

אחרי מקלחת חמה וארוחת הבוקר המשכנו לפי התכנון המקורי ובילינו כמה שעות טובות בפראק "תמנע". בפארק זה לא היינו אף פעם וזו חוויה משפחתית נהדרת. מסלולים משולטים ונוחים להליכה לכל גיל. נופים מרהיבים וכמובן בקבוקי חול צבעוניים למזכרת מהמקום המהמם. רק דבר אחד שהיינו ממליצות למבקרים- את האוכל לארוחת צהריים מומלץ להביא איתכם:)


כבר אחרי הטיול אמרנו שכנראה לא צריך לחכות לביקורים מחו"ל כדי לטייל יותר, אז אלו המשימות החדשות שלנו לשנה החדשה - להכיר יותר, לטייל יותר ולהקדיש יותר זמן למשפחה.